JACK JONES %30 İNDİRİM FIRSATI!

Çocuk Halı Saha Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

Halı saha maçı yapmak futbola meraklı çocukların en çok sevdikleri aktivitelerden biridir. Bu aktivite fiziksel sağlığa faydalı bir spor faaliyeti olmakla birlikte çocukların arkadaşları ile bir araya gelmeleri ve sosyalleşmeleri sayesinde psikolojik gelişimlerine de katkı sağlar. Halı saha maçı yapan çocuklar özellikle tuttukları takımın formasını giyerek bu aktiviteyi daha da keyifli hale getirirler. Halı saha maçı yapan çocuğunuz için yapabileceğiniz en faydalı şey ise onun fiziksel yapısına uygun bir çocuk halı saha ayakkabısı almaktır. Böylelikle çocuğunuz uygun ayakkabıyı giydiğinde sağlığına herhangi bir zarar gelmeyecektir. Orijinal bir ayakkabı seçmek bu hususta büyük önem taşır.

Halı saha ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Burada önemli olan noktalardan biri halı sahanın çim özelliğidir. Bazı halı sahaların çimlerinin zarar görmesi olasılığına karşın maç yapılırken çocuk krampon tercih edilmemesi gerekir. Halı saha ayakkabısının krampondan farkı taban yapısıdır. Halı saha ayakkabısının tabanı düz ve tırtıklı bir yüzeye sahiptir. Böylelikle hem futbol oynayan çocuğunun ayağının zarar görmemesini sağlar hem de saha yüzeyine herhangi bir zarar vermez.

Bu kategoride özellikle ucuz çocuk futbol ayakkabısı arayışınıza cevap verecek pek çok model bulunmaktadır. Çocuğunuzun ayak yapısı ve zevkine göre tercih edebileceğiniz bu modellerin tümü dünyaca ünlü Nike, adidas ve Puma gibi markaların kaliteli ürünleridir. Siz de çocuğunuzun bu keyifli spor faaliyetine kaliteli çocuk halı saha ayakkabılarından alarak katkıda bulunabilir ve çocuğunuzun spor faaliyetini bu şekilde destekleyebilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
150 VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
30 GÜN BOYUNCA
ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM
KAPIDA ÖDEME
E-BÜLTENE ÜYE OL, İNDİRİM, KAMPANYA VE YENİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OL