JACK JONES %30 İNDİRİM FIRSATI!

Çocuk Futbol Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

Futbol günümüz sporları arasında izlenmesi ve yapılması en çok tercih edilen sporlardan biridir. Elbette çocuklarınız da arkadaşlarıyla futbol oynarken en iyi ayakkabılara sahip olmak isterler. Çocuklara sevdikleri futbolcu olma şansı ve biraz da hayallerine yakınlaşma fırsatı veren kramponlar, dünyanın en seçkin ve kaliteli markalarıyla birlikte bu kategoride buluşuyor. adidas, Nike, Puma gibi ünlü markaların farklı koşullar için üretilmiş onlarca çeşit kramponu uygun ve indirimli fiyatlarla kolayca bulabilirsiniz.

Kramponlar Hakkında

Kramponlar, halı saha ve çim kramponu olarak ikiye ayrılırlar. Halı saha çocuk krampon modelleri, sentetik halı zemine uygun, sportif faaliyetler gerçekleştirilirken kaymayacağınız şekilde dizayn edilmiş spor gereçleridir. Çocuklarınız bu çocuk halı saha ayakkabısı sayesinde halı zeminde rahatlıkla ayakkabılarından kaynaklı bir sakatlanma endişesi olmadan futbol oynayabilirler.

Çim saha kramponları ise geniş çim alanlar için tasarlanmış profesyonel kramponlardır. Çivili krampon olarak geçen bu ayakkabılar, nemli çim zeminler için profesyonellerin vazgeçilmezlerindendir. Çocuğunuzun koşma, zıplama gibi futbol içerisinde sıklıkla var olan aktiviteleri rahatlıkla gerçekleştirebilmesi için tasarlanmış çocuk futbol ayakkabısı ile sakatlanmalar en aza indirilmek hedeflenmiştir.

Çim saha kramponları ile sadece futbol değil diğer çim üzerinde yapılabilen sporlar da gerçekleştirilebilir. Çok yaygın olmasa da yavaş yavaş ülkemize giren rugby, Amerikan futbolu ve lacrosse gibi çim üzerinde uzun zaman geçirilen sporlar için de kullanılabilirler.

En kaliteli ve ucuz çocuk futbol ayakkabılarını bulabilirken, birçok seçenek içerisinden çocuğunuza en uygun halı saha ve çim saha spor ayakkabılarını seçmenize olanak sağlıyor. En iyisini ona verdikten sonra her şey onun yeteneğine ve spor aşkına kalıyor.

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
150 VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
30 GÜN BOYUNCA
ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM
KAPIDA ÖDEME
E-BÜLTENE ÜYE OL, İNDİRİM, KAMPANYA VE YENİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OL