JACK JONES %30 İNDİRİM FIRSATI!

Erkek Kaykay

Kaykay sporu son yıllarda Türkiye’de de tercih edilen sporlar arasında. Her sporda olduğu gibi özellikle performans sporlarında dikkat edilmesi gereken öncelikli şey spor ayakkabıdır. Kaykay yaparken rahat etmenizi sağlayan kaykay ayakkabıları aynı zamanda gündelik hayatta da erkeklerin tercihleri arasında yer alır.

Erkek kaykay ayakkabı modelleri arasında, kendi tarzınıza uygun, şık kaykay ayakkabıları bulmanız mümkün. Dış görünüşünden önce dikkat etmeniz gereken şey ise ayakkabının ayağınıza uygun olmasıdır. Çünkü kaykay sporu performans gerektiren ve sakatlanmalara sebep olacak hareketlere sahiptir. Ayak burkulmalarına ve sakatlanmalarına engel olmak için ise kaykay ayakkabınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var.

Kaykay Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

Kaykay ayakkabısının alt tabanı, kaykayı tutuşunu kolaylaştırmak için geniş tabanlı olarak tasarlanmıştır. Sağlık sorunlarının oluşmasını önlemek için ise ayakkabının bilek kısmı koruyucu, sert bir yapıya sahiptir. Ayakkabının iç tabanı ise yumuşaktır ve hareket yaptığınızda düşüş ve inişlerde ayağınızın acımasını engeller. Aynı zamanda kaykayı hissetmenizi engelleyecek kadar kalın bir tabanı yoktur.

Kaykay fazlaca enerji sarf ettiren bir spor olduğu için, terleten bir spordur. Bu durumda yine ayakkabının iç yüzeyinin ter emici bir yapı ile kaplı olmasına dikkat etmelisiniz. Sadece ter emici yapı değil aynı zamanda ileride karşınıza çıkacak olan ayak hastalığı sorunlarına karşı da hava alan bir yapısı olmalıdır.

Kaykaya yeni başlayanlar için kaykay ayakkabısının kaliteli ve güvenilir bir markadan olması gerekiyor. Çünkü spora yeni başladığınız için ayakkabıda fazlasıyla sürtünme sonucu yıpranmalar olacaktır. Bunu uzun vadede önlemek için ise seçtiğiniz ayakkabının özellikle kaykay sporu için üretilen bir markadan olmasına dikkat etmelisiniz.

Erkek kaykay ayakkabısı modelleri arasında uygun fiyata sahip olanlarından kendi tarzınıza uygun olan ayakkabıyı bulmanız mümkün. Böylece sadece spor yaparken değil günlük hayatta da rahat ama şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.  

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
150 VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
30 GÜN BOYUNCA
ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM
KAPIDA ÖDEME
E-BÜLTENE ÜYE OL, İNDİRİM, KAMPANYA VE YENİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OL