{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

444 8 408

Sipariş Takibi
500 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo.
30 gün Ücretsiz İade & Değişim.
500 TL ve üzeri
Ücretsiz Kargo.
30 Gün Ücretsiz
İade & Değişim.
Arama Sonuçları
için arama sonuçları
Hepsipay Özel İndirimi

Kampanya Koşulları:

Kampanya 31 Aralık 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya dahilinde, Sporjinal mağazalarında, yalnızca Hepsipay Kart'la yapılacak alışverişlerde, indirimlere ek %5 indirim verilecektir.

İndirime ek olarak Hepsipay Kart ile yapılan harcamalarda Hepsiburada Premium üyeliğine özel %3 Hepsipara kazanımı olacaktır. Kazanılacak Hepsipara maksimum 15 TL’dir.

Hemen Doldur Taksitle Öde ürünü ile cüzdan dolumlarından yapılan harcamalarda 5000 TL'ye 50 TL, toplamda 250 TL Hepsipara kazanımı olacaktır.

Kampanyadan kazanılan Hepsipara'lar 15 gün sonra hesaba yüklenir ve kullanım süresi 15 gündür.

Kampanyadan kazanılan Hepsipara'lar yüklenildiği tarihten sonra 15 gün boyunca, Hepsiburada’da kullanılabilir. Kullanılmayan Hepsipara'lar bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.

Kampanyadan bir Hepsipay kart sahibi yalnızca 1 defa faydalanabilir.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan Hepsipara'lar haber vermeden iptal edilebilir.

D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş.(Hepsiburada) ve Sporjinal kampanya koşullarını ve kampanya süresi değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.