JACK JONES %30 İNDİRİM FIRSATI!

Kadın Sırt Çantası Modelleri ve Fiyatları

Yoğun iş temposu hayatının büyük bir bölümünü kaplayan ve özellikle büyük şehirlerde ikamet eden kadınların, günlerinin büyük bir kısmı evin dışında geçiyor. İş yerleri ve evlerin arasındaki mesafenin de büyümesi ile artık spora, evimize hiç uğramadan iş çıkışı gitmemiz gerekebiliyor çünkü şehir yaşamında zamandan ancak bu şekilde tasarruf edebiliyoruz. Bu tempoda iş gereçlerimiz ve kişisel eşyalarımız ile birlikte artık spor giysilerimizi de yanımızda taşımamız gerekiyor. Spor kıyafetler bir yana öğrenciler kitapları için, anneler de bebeklerinin eşyaları için sırt çantasına ihtiyaç duyabiliyorlar. Tüm bu koşullar bir araya geldiğinde kadınların kendilerine bir sırt çantası edinmeleri şart. Tabi ki kadınlar için sırt çantası söz konusu olduğunda rahatlık kadar şıklık da ön plana çıkıyor.

Size sunulan kadın sırt çantalarının ürün yelpazesi oldukça geniş. İster spora gitmek için kullanın, ister gün içerisinde eşyalarınızı taşıyın; ihtiyacınız olan sırt çantasını bulmanız artık çok kolay. Kategoride her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun çanta modelini bulmanız mümkün. Özellikle yeni sezon kadın sırt çantası modelleri fiyatlarını karşılaştırabilir ve güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kategoride Nike, adidas ve Hummel gibi kalitesinden ödün vermeyen markaların her bütçeye uygun çantalarının pek çok renk seçeneği ve model çeşidi var. Modellerin içerisinde yeni sezonda çok tutulan Adidas BP Power II Unisex Sırt Çantası, adidas Versatile 3S Unisex Sırt Çantası, adidas Multi Backpack Unisex Sırt Çantası, Hummel David Unisex Sırt Çantası, Hummel Barnie Unisex Sırt Çantası, Nike Classic Turf Unisex Sırt Çantası, Nike Classic Line Unisex Sırt Çantası gibi sırt çantası modellerinin her türlü renk seçeneğini görebilir, güvenle ve kolaylıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
150 VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
30 GÜN BOYUNCA
ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM
KAPIDA ÖDEME
E-BÜLTENE ÜYE OL, İNDİRİM, KAMPANYA VE YENİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OL