JACK JONES %30 İNDİRİM FIRSATI!

Erkek Futbol Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

Futbol ülkemizde en çok taraftarı olan sporlardan biridir. Her geçen gün izleyicisini artıran bu sporu yapmak isteyen de milyonlarca insan vardır. Genellikle ön planda olan formalar olsa da bu sporu yaparken asıl olmazsa olmaz unsur kramponlardır.

Futbol oynarken her adımınız önemlidir. Kramponlar size farklı bir denge vererek rakiplerinizin ayak oyunlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmenizi sağlar. Böylece bir anda yön değiştirebilir, istemsizce kaymaları önleyebilir, rahatça zıplayabilirsiniz.

Krampon seçiminizi oynadığınız yüzeye göre yapmalısınız. Buna göre iki tip krampon vardır: Halı saha ve çim saha kramponları.

Çim Saha Kramponları

Profesyonel büyüklükte çim sahalarda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Tabanları, normal bir ayakkabının aksine alta doğru uzanan çıkıntılardan oluşur. Bu çıkıntılar kullanan kişinin çim yüzeye daha iyi bir baskı uygulamasını sağlayarak tutuşunu artırır. Denge ve gücü de bu doğrultuda artan kişi bu sayede sahada yapmak istediklerini daha rahat bir biçimde gerçekleştirebilir. Günümüzde tüm profesyonel futbol oyuncuları, çıktıkları maçlarda bu tip krampon kullanmaktadırlar.

Halı Saha Kramponları

Halı saha kramponları çim sahalara göre daha küçük ve sentetik çim veya halı kaplı futbol sahalarında kullanılmak üzere özel olarak üretilirler. Tabanları çim futbol sahalarında kullanılan kramponların aksine daha küçük, kısa ve çok sayıda çıkıntı bulundurur. Bu sayede çimden çok daha farklı olan halı yüzeyde rahat bir tutuş sağlanır.

Size uygun erkek futbol ayakkabısı modelleri bu kategoride. adidas, Nike, Puma ve Lotto markalarının sunduğu birbirinden farklı çeşitlerde, istediğiniz erkek halı saha ayakkabısı modeline uygun fiyatlarla kolayca sahip olun. Ofis veya mahalle takımlarınızın maçlarında kullanabileceğiniz halı saha ayakkabısı modelleri sayesinde her zaman trendler size göre belirlensin. Takımınızın gözdesi olun.

Kaliteli ve uygun erkek krampon ve halı saha ayakkabı modellerine uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
150 VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
30 GÜN BOYUNCA
ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM
KAPIDA ÖDEME
E-BÜLTENE ÜYE OL, İNDİRİM, KAMPANYA VE YENİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OL