JACK JONES %30 İNDİRİM FIRSATI!

New Balance

New Balance tüm gün ayakta duran bir garson için ağrılarını azaltıp taban desteği sağlayabilecek bir ayakkabı üretme fikriyle yola çıkıp, 1940’lı yıllardan itibaren koşu, beyzbol, basketbol, tenis ve boks için özel ayakkabı tasarlayan ve üreten bir marka haline gelmiş. Marka, kuruluş tarihine bağlı kalarak, her yeni tasarım New balance ayakkabı modeline isim vermek yerine, modeli özel bir numaralandırma sistemi ile numaralandırıyor.

Ürün Çeşitliliği

Yürüyüş, koşu, antrenman, spor ayakkabılarının, sporun kendi doğasından gelen en hareketli canlı diri renkleriyle birleşen tasarım ürünlerini dünya pazarına sunan New Balance ayakkabı modelleri kadın, erkek, çocuk ve unisex tasarımlarıyla en yeni sezon ürünleri ile sitemiz kullanıcılarına sunuluyor. Günlük sporcuların, ayakta çalışan insanların rahatlığını amaç edinerek yola çıkıp bugün dünya devleri arasında yerini alan New Balance’ın ürettiği spor ayakkabıların en önemli özelliği elbette konforlu ve sağlıklı bir kullanım sağlaması.

Bu markanın diğer bir özelliği ise farklı sporlar için farklı özellikte ayakkabılar üretmesi. Unisex ve çocuk ayakkabı modelleri ile de takipçilerini her geçen gün arttıran markanın aradığınız her ürününü bu platformda bulabileceksiniz.

Spor giyim sektöründeki 50’den fazla markanın bölge satıcılarından biri olan,ürünleri e-ticaret platformunda sizlerle buluşturarak New Balance ürünleriyle de spordan keyif alanları, bir yaşam biçimi olarak kabul edenleri, ruhu capcanlı doğa düşkünü takipçilerini arasına katmaya devam ediyor.

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
150 VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
30 GÜN BOYUNCA
ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM
KAPIDA ÖDEME
E-BÜLTENE ÜYE OL, İNDİRİM, KAMPANYA VE YENİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OL